Hiba történt! Nem működik a JavaScript!
A böngésződben le van tiltva a JavaScript futtatása, vagy nem támogatja a JavaScript használatát. Az oldal megfelelő használatához kérjük engedélyezd a JavaScript futtatását böngésződben,
vagy frissítsd egy újabb verzióra, amely támogatja a JavaScript-et:
Firefox, Safari, Opera, Chrome, vagy az Internet Explorer 6-nál újabb verziója.

Bejelentkezési idő / Login expiration v.1.0.0

Utolsó módosítás 2 év óta
M
MathiasFőadminisztrátor
Beküldve 3 év óta
A címben szereplő letöltéssel kapcsolatos téma.
Észrevételek, hibák, vélemények.

Letöltési link
https://fusion.bltfm.hu/infusions/dow...nload_id=1
V
vizoHaladó fórumozó
Beküldve 3 év óta
Azt megnéznéd, hogy Üzenőfallal együtt is jó az idő?

/infusions/shoutbox_panel/shoutbox_archive.php
Ezzel az egy oldallal "párosítva" nem jó, itt hozzáadja azt a bizonyos +30 napot.
Minden más oldalon jó...
M
MathiasFőadminisztrátor
Beküldve 3 év óta
Telepítve a SH, nincs + 30 nap. Időzóna beállítási probléma lehet, a tesztelés során nálam is volt.
V
vizoHaladó fórumozó
Beküldve 3 év óta
Erre az időzónára gondolsz? Ami a mellékelt képen van?
Látszólag rendben van, legalábbis jó a dátum mindenhol.
És egyedül a shoutboxos oldalon mászik el a visszaszámláló...
Nincs hozzáférésed a csatolt fájlok megtekintéséhez
M
MathiasFőadminisztrátor
Beküldve 3 év óta
Próbáld ki ezt, hogy úgy mit csinál.

Idézet

/infusions/bltfmhu_login_expiration_panel/includes/classes/loginexp/loginexp_view.inc.php


var month = ".(date("n", $cookieExpiration)-1).";

csere erre
var month = 8;
V
vizoHaladó fórumozó
Beküldve 3 év óta
Semmi változás. Mindenhol jó, kivéve Sb.

Látom, nálad jó. Akkor hagyd, majd keresgélek még, hogy mi lehet...
Módosította vizo 2021-09-26 12:33:32, 3 év óta
Nincs hozzáférésed a csatolt fájlok megtekintéséhez
M
MathiasFőadminisztrátor
Beküldve 3 év óta
date_default_timezone_set vagy vmi ilyen kódrészt használsz ? Core csomag az SB?
Kapcsolgasd ki a panelokat egyesével, hátha rátalálsz így a megoldásra hamarabb.
V
vizoHaladó fórumozó
Beküldve 3 év óta
Igazad van, több panel is fut az SB-vel együtt, sőt van ami csak azzal együtt fut.
Van egy naptár/bejegyzés panel (ami nyilván dátummal, idővel dolgozik), ha azt kikapcsolom megjavul.
Köszönöm a tippet, belenézek mit kell buherálni benne...
M
MathiasFőadminisztrátor
Beküldve 2 év óta
...timezone... kell szerintem

Egyesítve 2021. október 01. 17:38:07:
v1.1.0 készülőben.
- admin felület
- bejelentkezési idő beállítási lehetősége (Tag, Admin)
- figyelmeztetési idő beállítása
- általam észlelt hiba javítása
M
MathiasFőadminisztrátor
Beküldve 2 év óta
Az új kiadás elkészült és feltöltésre is került az oldalra. Egy darabig nyitva hagyom ezt a témát, de zárni fogom.

vizo sikerült a buherálás? Jelezd kérlek egy Válasz elfogadása-al
V
vizoHaladó fórumozó
Beküldve 2 év óta
Nem sikerült még megoldanom.
Kicsit keresgéltem az ezzel együtt futó naptáralkalmazásban az általad is említett "timezone" beállításokat de nem találtam rá hol rontja el...
Volt talán 1 nap amikor jó volt a kijelzett idő (pedig hozzá sem nyúltam), aztán megint elromlott.
Azóta meg el voltam veszve, nem foglalkoztam vele... Mindegy, ez az én bajom.

Leszedem az új verziót, majd próbálgatom azt is.
Köszi a munkádat már eddig is.
Módosította vizo 2021-10-09 12:10:58, 2 év óta
M
MathiasFőadminisztrátor
Beküldve 2 év óta
Ha gondolod küld át azt a naptárt, pü-ben.

2021.10.18
Sikerült legenerálnom a hibád.

Amit pü.-ben írtam az lesz a megoldás.

Azaz a megoldás legalábbis nálam így jó lett.

bltfmhu_login_expiration_panel/includes/classes/loginexp/loginexp_view.inc.php
bltfmhu_login_expiration_panel/js/script.js
bltfmhu_login_expiration_panel/js/scriptAdmin.js

fájlokban a
var month = ....

cseréld
pl.:
var lex_month = ....
Módosította Mathias 2021-10-18 19:57:54, 2 év óta
V
vizoHaladó fórumozó
Beküldve 2 év óta
Na ez szuper, meg is próbálom majd csak ehhez újra be kell üzemelnem a cuccot, mert hétvégén lett egy "kisebb" problémám és el kellett távolítanom az infusiont, ugyanis: FATAL ERROR lett a vége...
(Persze már bánom, hogy nem mentettem le a hibát, de próbáltam mielőbb működésre bírni az oldalt és ez elmaradt.)

A történet.
Szombaton felraktam az új verziódat, utána írtam meg Neked a tapasztalatokat PM-ben.
Látszólag ekkor még működött minden, igaz csak Admin userként néztem és ki/be jelentkezés nélkül (ez lehetett a lényeg).
Mivel eddig csak Admin láthatósággal használtam az infusiont, ekkor beélesítettem, hogy mindenkinek látszódjon.

Vasárnap estig NEKEM működött az oldal, este viszont mikor Teamspeaken bejelentkeztek a többiek, szóltak, hogy többen nem tudnak belépni mert FATAL ERROR hibával megáll a bejelentkezés.
(Maga az oldal ment, csak a bejelentkezés után halt meg.)
Én viszont simán bent voltam továbbra is, sőt egy másik haverom is küldött PM-et, tehát neki is ment..
Viszont miután átjelentkeztem volna a TESZT accountba, már engem sem engedett vissza és adminként sem tudtam bejutni.
FTP-n kellett "kigyomlálnom" a fájlokat, hogy újra elérhessem az oldalt.
Emlékem szerint erre hivatkozott a FATAL ERROR: "infusion_db.php" 45. sor.

Már nem is emlékszem pontosan miket követtem el utána, hogy megjavuljon, de nagyjából ezeket:
- FTP-n keresztül kikommenteltem az "infusion_db.php" fájlban a hivatkozott részt, akkor már talán tovább jutottam de nem volt elég. (Nem is biztos, hogy ez volt a tényleges hibaok.)
- Utána a FATAL ERROR már az "Authenticate.php" -ra hivatkozott. No azt már nem szerkesztgettem, visszamásoltam az eredetit így már beengedett az oldal...

Nem teljesen értem mi lehet a gond, hiszen előtte is használtam az infusiont, igaz csak adminként.
Ami változott nálam az új verzió telepítésével:
- bekapcsoltam a naptár "alá" tett idő panelt és engedélyeztem usereknek is (előtte csak a Kilépés gombon volt látható)
- az infusion admin részben próbálgattam a funkciók ki/be kapcsolgatását
- a bejelentkezési idő hosszát azt hiszem rövidebbre (1napra) állítottam, hogy ne 2 nap legyen... (utólag ez gyanús)
Azért gyanús mert csak a kiejelentkezésem után jött elő a hiba...
Úgy gondolom azoknál jött elő, akiket már eleve kiléptetett a rendszer a lejárt session miatt és csak annak maradt működőképes akinek még "élő" sessionja volt.

Persze lehetett valami hiba a fájlok felmásolásakor is.
Azt hiszem nulláról mindent kitakarítva kell majd újrapróbálnom...

Ui.:
Hibanaplóban 1 hiba van, nem tudom van-e köze mindehhez, mintha néha már korábban is felbukkant volna, de érdekes, hogy 1naposnak írja, pont amikor a gond volt...

"File: FileCache.php
Page: /site/administration/panels.php?aid=1d820fb16dd59952
Line: 96
Error message: Trying to access array offset on value of type null"

Tudom-tudom, csak a baj van velem... :-)
M
MathiasFőadminisztrátor
Beküldve 2 év óta
Admin Infusion menüben Frissítés meg volt? Ezt a hibát nem tapasztaltam, ha csak felmásoltad a lex 1.1.0 fájlokat és nem nyomtál rá a a frissítés gombra akkor, viszont tud hibát okozni bár nem FATAL ERROR, de frissítés gombra kattintva megszűnik. Ezen az oldalon is és a teszt oldalon is fut az inf. gond nélkül. Teszek bele még egy biztonsági ellenőrzést, ha nem frissítené a használó.
V
vizoHaladó fórumozó
Beküldve 2 év óta
"Admin Infusion menüben Frissítés meg volt? "

Úgy rémlik először eltávolítást nyomtam a régi verzióra, majd az új csomagot felmásoltam és utána telepítettem, gondoltam induljunk elejétől. (Tehát nem frissítés volt.)
(A felmásolásra nem emlékszem, hogy felülírtam a meglévőt vagy először töröltem a tárhelyről és tisztán másoltam fel.)

Látszólag működött is szombattól vasárnapig bár nem lógtam rajta folyamatosan.
Szombat délután üzemeltem be, akkor a próbálgatások mellett 2 napról 1 napra állítottam a lejárati időt és véletlen vagy sem de kb. 1 napra rá jelentkezett a hiba.
(Pedig nyilván nem egyszerre lépkedtünk ki/be.)

Itt én is látom, hogy szépen megy, kb. úgy ahogy előre elképzeltem, hogy mi lenne ha lenne ilyen. :-)

Azért ne forgasd fel az egészet ezért, majd egy újabb próbát teszek és próbálok jobban odafigyelni mikor mit csinálok, ha mégis gond van legalább el tudjam rendesen mondani.
Csak legyen rá kis időm.
Te tudsz megtekinteni a társalgásokat a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumról.
Te nem tudsz értékelni a hozzászólásokat ezen a fórumon.
Te nem tudsz létrehozni Bounty-t ebben a témába.
Felhasználók a témában: Mathias, vizo
Bejelentkezés
Még nem regisztráltál?
Regisztráció
Új jelszó kérése
Ünnepeltjeink
A webhely használatával elfogadja adatvédelmi beállításainkat, és megértette, hogy cookie-kat használunk. Bizonyos Cookie-k már be vannak állítva.
Kérjük, kattintson a Elfogadom gombra, hogy elrejtse ezt a sávot. Ha továbbra is használja a webhelyet, akkor feltételezzük, hogy egyetért az adatvédelmi irányelveinkkel. Itt többet megtudhat adatvédelmi irányelveinkről