Hiba történt! Nem működik a JavaScript!
A böngésződben le van tiltva a JavaScript futtatása, vagy nem támogatja a JavaScript használatát. Az oldal megfelelő használatához kérjük engedélyezd a JavaScript futtatását böngésződben,
vagy frissítsd egy újabb verzióra, amely támogatja a JavaScript-et:
Firefox, Safari, Opera, Chrome, vagy az Internet Explorer 6-nál újabb verziója.

Kiléptetési idő / Login expiration v.1.1.3

Utolsó módosítás 2 év óta
M
MathiasFőadminisztrátor
Beküldve 2 év óta
A címben szereplő letöltéssel kapcsolatos téma.
Észrevételek, hibák, vélemények.

Letöltési link
Törölve, alább elérhető az 1.1.5 verzió
https://fusion.bltfm.hu/infusions/dow...nload_id=3
Módosította Mathias 2021-11-02 16:59:56, 2 év óta
V
vizoHaladó fórumozó
Beküldve 2 év óta
Új verzió, lássuk. :-)

Régi inaktiválva, infusion mappák törölve. (A CORE file-okat nem állítom vissza, úgyis felülírom a csomagban lévővel.)

Új fájlok felmásolva (CORE fájlok felülírva), majd Infusion adminban telepítve.
Licensz elfogadva, minden működik, van idő a Kilépés gombon és van az oldalpanelen is. A naptár panellel együtt is jó az idő. Szuper!

1.
Kijelentkezek az oldalról, majd visszalépnék teszt userként és ez fogad a login után:
Fatal error: Uncaught Error: Undefined constant "PHPFusionLOCALESET" in /home/wuztoc/public_html/site/includes/classes/PHPFusion/Locale.php:452 Stack trace: #0 /home/wuztoc/public_html/site/includes/core_functions_include.php(1978): PHPFusionLocale->getInfLocaleFiles() #1 /home/wuztoc/public_html/site/infusions/bltfmhu_login_expiration_panel/infusion_db.php(50): fusion_get_inf_locale_path() #2 /home/wuztoc/public_html/site/includes/classes/PHPFusion/Authenticate.php(153): require_once('/home/wuztoc/pu...') #3 /home/wuztoc/public_html/site/includes/classes/PHPFusion/Authenticate.php(107): PHPFusionAuthenticate::setUserCookie() #4 /home/wuztoc/public_html/site/includes/classes/PHPFusion/Authenticate.php(65): PHPFusionAuthenticate->_authenticate() #5 /home/wuztoc/public_html/site/maincore.php(211): PHPFusionAuthenticate->__construct() #6 /home/wuztoc/public_html/site/home.php(18): require_once('/home/wuztoc/pu...') #7 {main} thrown in /home/wuztoc/public_html/site/includes/classes/PHPFusion/Locale.php on line 452

Az oldalt úgy "kaptam vissza", hogy az eredeti "Authenticate.php"-t visszamásoltam.
Egyelőre meg is tartom az eredetit mert ez így most működik. Lesz ebből bajom? (Gondolom a lejárat időt ne nagyon állítgassam az adminban így, ahhoz lehet köze.)

Azt viszont nem tudom nálad miért jó és nálam miért nem.

2.
A Kilépés gombon lévő idő valamelyest függ az oldalpaneltől. Ha valamelyik oldalon nem engedélyezem a Kiléptetési idő oldalpanelt, akkor ott a Kilépés gombon sincs idő.
Nem nagy probéma, de ha még akarod tovább fejleszteni, esetleg lehetnének teljesen függetlenek egymástól.
M
MathiasFőadminisztrátor
Beküldve 2 év óta
Haragos
PHP-Fusion verziód?

Böngésző ürítése. Frissítsd a böngésződ javascript fájlok változtak. F5
Nem lehet bajod belőle, nem befolyásolja a működést, abban csak az a plusz, hogy tud állítani, hogy meddig maradjon bejelentkezve a felhasználó.
Ezt most már én se értem, mint írtam máskor is két helyen fent van és jó.
Panelt nyugodtan kikapcsolhatod, akár mind két panelt, a kilépés gombon azoktól függetlenül futnia kell.
Itt jelenleg mind 2 panel kikapcsolva.
V
vizoHaladó fórumozó
Beküldve 2 év óta
- PHP Fusion verzió 9.10.00

- Böngésző frissítés nem segít, frissítve és másikkal nézve se megy...

- Ha kikapcsolom az oldalpanelt valóban megy a Kilépés gombon a számláló, de ha NEM kapcsolom ki, hanem CSAK ADOTT oldalakon engedélyezem, akkor a Kilépés gombon is csak az engedélyezett oldalakkal együtt megy.
Nem tragédia, csak jeleztem, más is belefuthat.
(MIvel nálam a Fusion témában a User menüben lévő kilépés gomb alapból rejtve van egy "hamburger menü" mögött, így csak az oldalpanel lenne szem előtt de az meg nem passzol minden oldalhoz, ezért nincs mindenhol engedve.)

- Még az jutott eszembe, hogy a home.php-nak vajon lehet köze hozzá?

A 9.10.00-re frissítéssel valamit csináltak a home.php-vel de én megtartottam úgy ahogy volt, az a kezdőoldalam belépés után és ott valahol dől össze a dolog amikor az megjelenne.

A hiba utolsó sora is utal rá:
"PHPFusionAuthenticate->__construct() #6 /home/wuztoc/public_html/site/home.php(18): require_once('/home/wuztoc/pu...') #7 {main} thrown in /home/wuztoc/public_html/site/includes/classes/PHPFusion/Locale.php on line 452"

Na ez ügyben még lehet nyomozok kicsit...

Ettől függetlenül tetszik a dolog, sokat fejlesztettél rajta, így már jól használható.
M
MathiasFőadminisztrátor
Beküldve 2 év óta
Valóban nem látszik, bele tettem még az előző verzióban egy ellenőrzést, hogy ne fusson le 2x ugyan az a script, javítva lesz köszi.
Lehetséges, hogy van köze hozzá, én nem tartottam meg.

Feltöltöttem teszt oldalamra a home.php, semmi hibát nem ad. Hiba mentesen bejelentkezek admin- és user felhasználóként is.
Módosította Mathias 2021-10-24 16:11:27, 2 év óta
V
vizoHaladó fórumozó
Beküldve 2 év óta
Úgy nézted, hogy a home.php a kezdőoldal/főoldal?

Köszi, hogy megnézted majd próbálgatom még ha lesz kedvem, de azt hiszem megleszek a módosított "Authenticate.php" nélkül is (valamivel az veszik össze nálam).

Bár úgy gondolom az alap rendszer része kellene legyen, hogy a bejelentkezve töltött időt az Admin szabhassa meg biztonsági okokból például.
Az, hogy valaki 48 órán át be van jelentkezve folyamatosan, miközben esetleg bárki odaülhet közben a gépéhez (pl. munkahelyen vagy akár otthon, közös használatú gépen, ne adj isten egy idegen helyen úgy felejtett bejelentkezéssel) nem egy biztonságos dolog. Ok, egy hobbi oldalon nagy baj nem lesz, de akadhat komolyabb célú felhasználás ahol ez már problémás lehet több szempontból is...
Módosította vizo 2021-10-24 17:10:06, 2 év óta
M
MathiasFőadminisztrátor
Beküldve 2 év óta
Igen, kezdőoldalnak volt beállítva. Nyelvi fájl elkészülne, mehetne Core oldalra, hátha bele tennék.

Feltöltöttem egy ingyenes tárhelyre, ott sikerült generálni a hibád.

Gyors megoldás

infusion_db.php
ezt
if (!defined("LEX_LOCALE")) {
   define('LEX_LOCALE', fusion_get_inf_locale_path('login_exp.php', LEX_LOC));
}


cseréld erre
define("LEX_LOCALE", LEX_LOC."Hungarian/login_exp.php");


Így elméletileg nem lesz hibád, de csak Magyar nyelven lesz elérhető, ami gondolom nálad nem gond.
Ha jól látom a probléma az, hogy nem menti le adatbázisba, azaz language_sessions táblába az aktuális nyelv nevét, azaz ip alapján nincs Hungarian
Módosította Mathias 2021-10-24 21:00:32, 2 év óta
V
vizoHaladó fórumozó
Beküldve 2 év óta
Módosításokat megcsináltam, Adminban állítottam az időn is próbaképpen.
1-2nap próbaüzem után kiderül, de most ki/be lépkedve nincs hiba, mint korábban, szóval eddig jónak tűnik...

Jók sok munkát/időt/próbálgatást fektettél bele. :-)
(Azt mondjuk nem értem miért csak nálam jött ez elő. )

Ui.: látom lett új verzió, próbálom majd azt is. Hátha nem lesz mit írnom oda. :-)
Módosította vizo 2021-10-25 22:52:05, 2 év óta
M
MathiasFőadminisztrátor
Beküldve 2 év óta
Nem tudom, de ezen a szerveren nem volt az általad leírt hiba, csak egy ingyenes tárhelyen jött elő a hiba. Remélem az 1.1.4 verzió hiba menetesen fog működni nálad is.
Te tudsz megtekinteni a társalgásokat a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumról.
Te nem tudsz értékelni a hozzászólásokat ezen a fórumon.
Te nem tudsz létrehozni Bounty-t ebben a témába.
Felhasználók a témában: Mathias, vizo
Bejelentkezés
Még nem regisztráltál?
Regisztráció
Új jelszó kérése
Ünnepeltjeink
A webhely használatával elfogadja adatvédelmi beállításainkat, és megértette, hogy cookie-kat használunk. Bizonyos Cookie-k már be vannak állítva.
Kérjük, kattintson a Elfogadom gombra, hogy elrejtse ezt a sávot. Ha továbbra is használja a webhelyet, akkor feltételezzük, hogy egyetért az adatvédelmi irányelveinkkel. Itt többet megtudhat adatvédelmi irányelveinkről